מנעולן ברמת גן

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

מתי להזמין מנעולן ברמת גן? עבור אילו סוגי מנעולים מנעולן מקצועי יודע לתת מענה?
מנעולים ומפתחות, לפניכם כל התשובות

מנעולן מוסמך ברמת גן

מן הסתם שכל אדם אשר קונה רכב מקבל לידיו גם מפתח. עצם כך שיש הרבה סוגים רכבים, יש גם המון סוג של מנעולים, או יותר נכון סוגי נעילה לרכב. על מנת להיות פורץ רכבים, מנעולן מקצועי, חשוב להכיר כמה שיותר סוגים של מנעולים. ישנם רכבים אשר נפתחים על ידי סיבוב מפתח, בדומה לפתיחת דלתות. במקרים אלו פורץ רכבים יצטרך לנסות לפרוץ את המנעול ללא המפתח. לחילופין, יש גם רכבים אשר הפתיחה שלהם היא דווקא על ידי מפתחות אל חוטיים, מפתחות ללא מגע. במקרים אלו הפריצה תהיה יותר בעייתית אך עבור מנעולן מקצועי כמובן שאין זאת בעיה.

צילינדרים ומנעולים לדלת 

על מנת לבצע נעילה של דלת, יש צורך בהתקנת צילינדר בדלת. הצילינדר הוא בית המנעול, בפנים יש את חור המנעול ורכיבים נוספים אשר לא מאפשרים לדלת להיפתח, כלומר להיות נעולה. בדומה לנעילת רכבים, יש גם הרבה סוגים של צילינדרים אשר כולם מטרתם להשאיר את הדלת נעולה לאחר סיבוב המפתח או הקלדת הקוד המתאים. מנעולן מקצועי יודע לבצע החלפת צילינדרים בעת הצורך וכמובן גם את הפעולה ההפוכה – להיות פורץ דלתות.

פורץ דלתות

הזמנת פורץ דלתות תהיה עבור מקרים חוקיים בלבד, ניתן להזמין את השירות של רפי המנעולן בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. פריצת הדלת תהיה על מנת לאפשר כניסה לדירה אך לא בהכרח תאפשר גם נעילה חוזרת. אי היכולת של דיירי המבנה לפתוח את הדלת יכול להיות כתוצאה מנזק שנגרם לצילינדר ועל כן פריצת הדלת יכולה להחמיר את הנזק של הדלת. במקרה כזה יש לבצע החלפת צילינדר ולהתקין מנעול חדש. בהחלט הגיוני שהחלפת הצילינדר תגרום להחלפת המפתח ובהתאמה כנראה יהיה צורך גם בשכפול מפתחות.

שכפול מפתחות

עבודתו של מנעולן מקצועי כוללת גם התמקצעות של שכפול מפתחות. עבודת שכפול מפתחות חייבת להיות מותאמת למפתח עצמו. לצורך העניין, יש הבדל גדול בין שכפול של מפתח רגיל לצילינדר פשוט לבין מפתח לרכב אשר עובד על טכנולוגיה. שכפול מפתחות יכול להיות פתרון מעולה עבור אנשים אשר בתדירות גבוהה מאבדים מפתח. תוכלו בהחלט להימנע מהזדקקות לשירות פורץ רכבים, פורת דלתות או באופן כללי כל פורץ מנעולים, לאור העובדה כי יהיה לכם תמיד עוד מפתח למקרה שהמקורי יאבד.

מנעולי אופניים

נוסף על מנעולי רכבים ומנעולי דלתות מנעולן מקצועי נותן מענה גם למנעולי אופניים. הן מבחינת תיקון מנעולי אופניים, שכפול מפתחות עבור מנעולים אלו וכמובן, פורץ מנעולים מקצועי נותן מענה גם עבור פריצת מנעולי אופניים. כל מקרה שבו המנעול עצמו נתקע, המפתח לא פותח או כל בעיה או נזק אחר, מנעולן מקצועי נותן מענה על מנת לפתור את הבעיה. למרות שמדובר במנעול שונה לחלוטין ממנעול של דירה ושל רכב, עדיין ביכולתו של מנעולן לפתור בעיות הקשורות למנעולי אופניים.

מנעולן מקצועי ברמת גן ואזור המרכז

מנעולן מקצועי הוא אדם אשר מכיר את עולם המנעולים לעומק וכחלק מכך יודע לבצע החלפת צילינדר וגם לתת שירות בתור פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים וכמובן, לבצע שכפול מפתחות. הזמנת מנעולן אל הלקוח יכולה להיות על מנת אכן לפרוץ את הדירה, ושירות זה ניתן על ידי רפי המנעולן 7\24. 

הזמינו את רפי המנעולן עבור כל עבודה הקשורה לפריצת מנעולים, החלפה והתקנה של צילינדר, שכפול מפתחות ואפילו פריצת רכבים ומנעולי אופניים.

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן