מנעולן ברמת אביב

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

פריצה למנעולים בניגוד לסרטים, חייבת להיעשות על ידי מנעולן מקצועי. הכירו את רפי המנעולן, מנעולן ברמת אביב

מנעולן מוסמך ברמת אביב

מנעולן מקצועי הוא בעל מקצוע אשר כשמו כן הוא מתעסק ומתמקצע בכל הקשור לעולם המנעולים. פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, שכפול מפתחות והתקנה של מנעולים ומערכות נעילה במבנים. המנעולן הוא בעל הכשרה מקצועית! חשוב להבין כי לא כל אחד יכול להיות מנעולן, פריצת מנעול לא הופכת את הפורץ להיות מנעולן 24/7 אשר מוסמך להגיע לבתים ולסייע ללקוחות. בחברת מפתח העיר תמצאו את רפי המנעולן, מנעולן מקצועי לכל עבודות המנעול והמפתח.

עיסוק במפתחות

מעבר לעיסוק עם מנעולים, מנעולן בתל אביב חייב להיות מקצועי גם מגוון של עבודות עם מפתחות. שכפול מפתחות בעזרת מכונות מיוחדות המותאמות לכל סוגי המפתחות כולל שכפול מפתחות רכב ומפתחות למעלית שאפילו לא ידעתם שקיימים. הליך שכפול המפתחות נעשה בתשומת לב יתרה לצורך שאליו המפתח מיועד ולצורה בה הוא בנוי. 

רפי המנעולן יודע לשכפל סוגים רבים של מפתחות כך שכנראה תוכלו למצוא אצלו מענה לכל צורך הקשור למפתח.
שכפול מפתחות אצל רפי המנעולן:

1. שכפול מפחות למעלית
2. שכפול מפתחות מולטילוק
3. שכפול מפתחות עם כרטיס
4. שכפול מפתחות לרכב
5. שכפול מפתחות סטנדרטיים לבית ולמנעולים קטנים

החלפת צילינדרים באזור רמת אביב

החלק אשר המנעול נמצא בתוכו, ובאופן כללי ההרכבה של הדלת נקראים צילינדרים. כאשר הצילינדר לא תקין עשוי להיות בעיה בפתיחת ובנעילת הדלת אשר מאוחר יותר תצריך פורץ מנעולים על מנת להיכנס לבית או אפילו לצאת ממנו ולנעול אותו. לצורך כך יש צורך בשירות מנעולן מקצועי אשר יבצע החלפת צילינדר באופן מידי. באם אתם מתקשים לנעול את הדלת או להכניס מפתח, בהחלט הגיע הזמן לפנות לאיש מקצוע על מנת לתקן את השבור ולהחזיר את תחושת הביטחון שהמנעול העניק לדיירי המבנה.

פורץ מנעולים

כנראה שהעבודה הכי מוכרת של מנעולן היא היותו פורץ מנעולים, הוא בשמו השני מנעולן 24\7. רפי המנעולן מקצועי גם בפריצת מנעולים בכל שעות היממה וימות השבוע. כאשר המפתח לא פותח את המנעול בעקבות נזק למנעול או למפתח, במקרים בהם אבד המפתח או אפילו כאשר דלת ישנה או ארון נותר נעול והגיע הזמן לפתוח אותו. מנעולן ברמת אביב יהיה עבורכם פורץ מנעולים בעת הצורך כך שתוכלו גם מאוחר יותר לפנות שנית לשירות רפי המנעולן על מנת לתקן את המנעול לאחר פריצה, לבצע החלפת צילינדר או לביצוע כל הליך אשר יגרום לכם להרגיש שוב בטוחים.

פריצה לרכב או לאופנוע

פורץ מנעולים לרוב נתפס כאחד אשר פורץ מנעולים של דירות באישון לילה, אך לא רק בכך מסתכמת המקצועיות של רפי המנעולן, מנעולן בתל אביב. גם במקרה בו הרכב ננעל עם המפתח בפנים, נאבד המפתח לאוטו או אפילו נגרמה לו הסוללה, נוסף על היכולת שלו לשכפל את המפתח תצטרכו גם עבודה של מנעולן מקצועי על מנת לפרוץ לרכב או לאופנוע ולהפעיל אותו מחדש גם במקרה בו המפתח כרגע לא נמצא.

מנעולן מוסמך ברמת אביב 24/7

בחירת מנעולן ברמת אביב צריכה להיעשות לפי האזור בו המנעולן נותן את השירות אך גם, ובעיקר, מה היא איכות השירות. מנעולן ברמת אביב 24\7 צריך לתת מענה עבור החלפת צילינדר, תיקון מנעולים, פריצה בעת הצורך וכמובן גם שכפול מפתחות. בכל מקרה, העבודה נינת באופן חוקי לגמרי במקרים חוקיים לגמרי בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. בכל בעיה הקשורה במנעולים ומפתחות בין אם הם של בתים, אופניים, רכב ואפילו מעלית, רפי המנעולן לשירותכם.

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן מוסמך ומקצועי,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן