מנעולן בפתח תקווה

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

מה חייב לדעת לעשות מנעולן בפתח תקווה ומה הקשר בין מנעולן מקצועי לאדם אשר פורץ דלתות או פורץ רכבים?

מנעולן מקצועי בפתח תקווה

עבודתו של מנעולן מקצועי היא לתת מענה ללקוחות בכל הקשור למנעולים ומפתחות. מנעולן מקצועי יודע לייעץ עבור עבודות נעילה ובחירת צילינדרים, מפתחות ובאופן כללי אופציות נעילה לכל אובייקט באשר הוא. במסגרת תפקיד זה הוא חייב לדעת גם כיצד לבצע פריצת מנעולים במקרה שהמנעול נתקע, המפתח לא מועיל או פשוט נאבד תוך ידיעה כי יש המון סוגים של מנעולים ושל מפתחות, כך שצריך להתמקצע על המון סוגים על מנת באמת להיחשב בתור מנעולן מקצועי.

פורץ דלתות

עבודת הפריצה המוכרת ביותר היא עבודתו של מנעולן מקצועי בתור פורץ דלתות. זאת רלוונטי עבור מקרים בהם לא מצליחים לפתוח את הדלת בעקבות נזק בצילינדר או בעקבות אי יכולת להשתמש במפתח עצמו, כלומר הצילינדר תקין אך המפתח לא יעיל בפתיחת המנעול. רפי המנעולן זמין 7\24 בתור פורץ דלתות לכל מקרה בו אנשים נתקעים מחוץ לדלת נעולה ללא יכולת להיכנס ולעבור בדלת גם אם מדובר בשעה או ביום שהעסקים סגורים.

פורץ רכבים

בדומה להיות מנעולן מקצועי פורץ דלתות, עליו להיות גם פורץ רכבים. חשוב להבין כי עבודה זאת עשויה להיות מעט יותר מסובכת לאור העובדה כי יש כל מיני סוגים של נעלות רכבים ובאופן כללי, כל מיני סוגים של רכבים. רפי המנעולן יודע לפרוץ כל רכב אשר נעול ולא ניתן לפתיחה על ידי בעלי הרכב מכל סיבה שהיא. כמובן שכל מנעולן מקצועי ומוסמך יעשה זאת רק במקרים חוקיים. פריצת הרכב חייבת להיות מלווה ביכולת לנעול את הרכב מחדש על מנת למנוע גניבה שלו. במקרים רבים הבעיה במפתח ועל כן, דווקא צריך לתקן את המפתח ולא לפרוץ את המנעול.

החלפת צילינדר

לעיתים, הצורך בהזמנת פורץ רכבים וגם בהזמנת פורץ דלתות יכול להיות בעקבות בעיה בצילינדר עצמו אשר פגום ועל כן לא מאפשר למפתח לפתוח את המנעול או דווקא לנעול אותו. במקרים אלו חייבים לבצע החלפת צילינדר וזאת כמובן כדאי שיעשה על ידי מנעולן מקצועי ולא סתם על ידי דיירי המבנה. החלפת צילינדר יכולה להיות אופציה עבור החלפת המראה של הצילינדר כך שיתאים יותר לדלת, ואפילו בחירה של צילינדר חדשני יותר אשר מתבסס על טכנולוגיה ולאו דווקא על מפתח בתוך חור מנעול.

שכפול מפתחות

כנראה שהרבה מהבעיות המובילות לקריאה לעזרתו של פורץ רכבים או פורץ דלתות יכולות להיפתר באם היה לבעלי מנעול מפתח נוסף. איבוד של מפתח או הישחקות של מפתח רכב לדוגמא, קורים בתדירות יחסית גבוהה ומהווים גורם לצורך בפריצה. על כן, כדאי לשכפל מפתחות חשובות כך שתהיה להם רזרבה בדיוק במקרים בהם נראה כי אין אף מוצא למעט פריצת המנעול. רפי המנעולן בתור מנעולן מקצועי יבצע עבורכם שכפול מפתחות לכל מפתח שתצטרכו, החל ממפתח לרכב, מפתח למנעול אופניים וכמובן שכפול כל סוג מפתח לדלתות בתים ולמעליות.

מנעולן מוסמך בפתח תקווה

 

מנעולן בפתח תקווה אמור לתת מענה לתושבי פתח תקווה עבור כל ההליכים והבעיות אשר עלולים להתעורר בעולם המנעולים והמפתחות, באם מדובר במנעול דירה, רכב או אופניים. רפי המנעולן הוא בדיוק איש המקצוע אשר הוא מנעולן מקצועי שאתם זקוקים לו. פורץ רכבים, פורץ דלתות ואפילו עבודות החלפת צילינדר ועבודות שכפול מפתחות. לכל ייעוץ, עזרה ואפילו לצורך פריצת מנעול ב- 2 בלילה ביום שבת (שירות 7\24) צרו קשר עם רפי המנעולן.

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן מוסמך ומקצועי,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן