מנעולן בחולון

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

פריצת מכוניות, פריצת דלתות ואפילו שכפול מפתחות, מה הן היכולות והשירותים אשר מציע מנעולן בחולון לקהל לקוחותיו?

מנעולן בחולון

כמו בכל מקום בארץ כמובן שגם בחולון יש צורך בשירות מנעולן מקצועי. המשמעות של בעל מקצוע אשר הוא מנעולן מקצועי היא היכולת והידע שלו להתעסק, לתקן וכמובן גם לפרוץ, מנעולים ומפתחות. רפי המנעולן מתמחה במגוון רחב של מנעולים ומפתחות ביניהם ניתן למצוא מנעולים של רכב, מעליות, בתים ואופניים, ובהתאם גם מפתחות לכל אלו. נוסף על היותו פורץ מנעולים בחולון, פורץ מקצועי אשר זמין 7\24.

פורץ מנעולים בחולון

עבודת מנעולן בחולון היא בין היתר גם להיות פורץ מנעולים בחולון. בגלל שיש הרבה סוגים של מנעולים יש גם הרבה סוגים של עבודות פריצה. כל סוג פריצה חייב להיעשות ולהיות מוזמן בעקבות סיבה חוקית. הליך הפריצה משתנה בין סוג פריצה לאחרת תוך מטרה לפתוח את המנעול במינימום נזק לצילינדר בו המנעול נמצא, לדלת עצמה וגם למפתח. זכרו כי במקרים בהם הפריצה נגמרת כתוצאה מנזק חמור, חשוב לא רק לפרוץ את המנעול אלא גם לתקן את הנזק, זאת יוכל לעשות עבורכם מנעולן מקצועי.

פורץ דלתות

סוג הפריצה הראשון הוא כנראה הסוג הציורי ביותר עבור כולנו והוא פורץ דלתות. בגלל רוב הדלתות מעוגנות במנעול אשר מאפשר לנעול את החדר או החלל אשר הן תוחמות באם זה כניסה לבית, לחדר או אפילו דלת של ארון או של חלון בתוך המבנה. פורץ דלתות שהוא כמובן מנעולן מקצועי, אשר נותן מענה בתור פורץ מנעולים בחולון, חייב להיות זמין עבור קהל הלקוחות 7\24 מתוך הבנה כי דלת יכולה להיתקע או לא להיפתח בכל שעה ולהיות מאוד מגבילה עבור מי שמנסה ללא הצלחה לפתוח אותה.

החלפת צילינדר

כאשר מנעול נתקע, או באופן כללי כאשר דלת מסרבת להיפתח או להינעל, יכול להיות כי פעולת הפריצה שלה תדרוש פירוק או פגיעה בצילינדר של הדלת. לצורך כך מנעולן מקצועי גם כן יודע לתת מענה מבחינת החלפת צילינדר או לחילופין התקנת מנעול או מערכת נעילה חדישה לגמרי.

פורץ מכוניות

נוסף על דלתות, גם מכוניות כמובן מעוגנות במנעול. המנעולים מאוד משתנים בין מכונית למכונית, ישנן מכוניות בהן הפתיחה יכולה להיות ללא מגע, כלומר רק בלחיצת כפתור ובזיהוי הרכב את המפתח שלו. מכוניות אחרות, לרוב ישנות יותר יכולות להיפתח רק מסיבוב המפתח עצמו במנעול אשר נמצא על הדלת, סיבוב זה פותח את הרכב וישנן מכוניות אשר משלבות את שתי האפשרויות כדי למנוע מצב של נעילה מלאה של האוטו באם אחת מהנעילות הפסיקה להיות יעלה.

מפתחות ומנעולים של מכוניות

אחד ההליכים אשר מנעולן מקצועי יוכל לעשות עבור לקוחות אשר תקועים מחוץ לרכב ולא יכולים לפתוח אותו הוא תיקון המפתח. כלומר הנחה כי המנעול תקין לגמרי והבעיה היא במפתח, בסוללה שלו, בהישחקות שלו או פשוט באיבודו. הדרך השנייה לפתור את הבעיה היא כאשר הבעיה במנעול עצמו, כלומר כאשר משהו במערכת הנעילה תקוע, ניזוק עד כדי אי יכולת להכניס את המפתח ובעקבות סיבות נוספות.

רפי המנעולן יודע לשכפל סוגים רבים של מפתחות כך שכנראה תוכלו למצוא אצלו מענה לכל צורך הקשור למפתח.
שכפול מפתחות אצל רפי המנעולן:

1. שכפול מפחות למעלית
2. שכפול מפתחות מולטילוק
3. שכפול מפתחות עם כרטיס
4. שכפול מפתחות לרכב
5. שכפול מפתחות סטנדרטיים לבית ולמנעולים קטנים

שירותי מנעולן מקצועי

הזדקקות לשירות מנעולן מקצועי, ובפרט מנעולן בחולון, תהיה כאשר לקוח נתקל במצב בו הוא אינו יכול לפתוח, לנעול או להשתמש באחד מהמנעולים או המפתחות שלרשותו. פורץ מנעולים נותן מענה למקרים בהם המנעול תקוע והמפתח לא קיים או לא מועיל, וגם במקרים בהם המנעול בסדר גמור אך המפתח הוא זה שדרוש תיקון על ידי איש מקצוע על מנת להמשיך לשרת את דיירי המבנה, בעלי הרכב ואפילו האופניים.

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן מוסמך ומקצועי,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן