מנעולן בהרצליה

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

קריאה לשירות מנעולן חייבת להיעשות כאשר אתם נתקלים בבעיה במנעול או במפתח. אל תזניחו את המצב לרגע בו תמצאו עצמכם עומדים חסרי אונים אל מול דלת או רכב נעולים. באם הגעתם למצב כזה, שוב מנעולן הוא הכתובת

מנעולן מקצועי בהרצליה

לכל בית באשר הוא יש מנעול. תפקיד הבית ליצור תחושה של מוגנות וביטחון, ולמנעול יש חלק גדול במילוי התפקיד הזה. נוסף על כך שמנעול נועל את הבית ומונע מזרים להיכנס, תפקיד המנעול גם כמובן לאפשר פתיחה של הדלת בהתאם. כאשר הדלת נתקעת, או יותר נכון המנעול תקוע וכתוצאה מכך לא מתאפשרת פתיחה של הדלת, יש צורך בהזמנת שירות של פורץ דלתות, כלומר הזמנת מנעולן מקצועי.

פורץ דלתות

המונח פורץ דלתות ודאי מעלה לכם סצנות מסרטים של אדם לבוש שחורים פורץ דלת על מנת לרוקן את הבית ולהרוויח כסף. בפועל, מנעולן מקצועי אשר פורץ דלתות, עושה זאת באופן חוקי בלבד עבור אנשים אשר תקועים בתוך או מחוץ לבית כתוצאה מנעילה תקועה אשר לא מאפשרת את פתיחת הדלת. בגלל שלא ניתן לדעת מתי דלת תיתקע, בהתאם גם לא ניתן לתזמן את הזמנת המנעולן. רפי המנעולן זמין להיות פורץ דלתות עבור לקוחות אשר נזקקים לכך בכל זמן נתון – 7\24.

אחזקת דלת ומנעולי דלתות

כל דלת בנויה באופן שונה, הן מבחינת הצבע שלה, הגודל וכמובן גם הצילינדר. כל דלת בנויה על צירים אשר מחוברים למפתן הדלת ומאפשרים לדלת לנוע הלוך ושוב ולא להיות סטטית במקום. נוסף על כך מורכב גם על הדלת צילינדר. חלק זה אחראי על הנעילה עצמה של הדלת, הן החור למפתח והן החלקים אשר מוכנסים לדלת ומקבעים אותה בתוך המפתן. מנעולן מקצועי מבצע גם עבודה של החלפת צילינדר. עבודה זאת נדרשת במקרים בהם דיירי המבנה רוצים לחדש את הצילינדר מבחינת מראה או כי התיישן, אך גם במקרים בהם הצילינדר ניזוק ולא מאפשר נעילה או פתיחה יעילה ושגרתית של הילד.

צילינדר חכם

כחלק מביצוע החלפת צילינדר ניתן לבחור בצילינדר חדש אשר הוא צילינדר חכם. הצילינדר החכם, כלומר המנעול החכם מבוסס על טכנולוגיה חדשנית אשר מאפשרת החלפת המפתח בטביעת אצבע או קוד. נוסף על כך, ניתן לבחור בפתיחה באמצעות כרטיס, בדומה לבתי מלון. כמובן שהתקנת הצילינדר חייבת להיעשות על ידי מנעולן מקצועי. היתרון הגדול בצילינדר חכם הוא האפשרות לבטל את הצורך במפתח, כך שאין סיבה לשכוח או לאבד את האמצעי עמו נכנסים הביתה ובהתאם, הסיכוי להגיע למצב להיות תקועים מחוץ לדלת קטן בהרבה.

אחזקת מנעולי רכבים ואופניים

מנעולן מקצועי לא רק נותן מענה עבור מנעולי דלתות של דירות או בתי קרקע, אלא גם עבור מנעולי רכבים ומנעולי אופניים. המענה כולל טיפול ותיקון של המנעולים במקרה שהם ניזוקים וכמובן, פריצת המנעולים במידה והם לא מתפקדים כראוי ולא מאפשרים פתיחה של המנעול או נעילה בחזרה. בעבור מנעולי אופניים גם שכפול מפתחות על ידי מנעולן מקצועי רלוונטי עבור מפתחות של מנעולי אופניים ורכבים.

מנעולן מקצועי בהרצליה

 

מנעולן בהרצליה הוא בעל מקצוע אשר מוסמך להתעסק עם מנעולים ומפתחות. כל עבודה הקשורה בפריצת מנעולים חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע על מנת לא לגרום לנזק נוסף בצילינדר או במנעול. במקרים בהם נאבד המפתח או שהמפתח ניזוק מנעולן מקצועי נותן מענה גם לבעיות אלו, שכפול של מפתח, חידוש מפתח או במקרה הכי גרוע, החלפת המנעול או הצילינדר כולו.

 

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן