מנעולן בגבעתיים

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

גם בגבעתיים אנשים יכולים למצוא עצמם תקועים מחוץ לבית, לרכב או אפילו מול האופנוע ללא יכולת להתניע אותו. אל דאגה! מנעולן בגבעתיים לשירותכם, אז אילו שירותים הוא מציע?

מנעולן מוסמך בגבעתיים

כנראה שאחד הדברים הכי חשובים כדי להפוך מנעולן להיות מנעולן מקצועי היא היותו מנעולן 7\24. הסיכוי או ההיתכנות של אנשים להיתקע מחוץ לבית, לרכב או להתעמת עם כל סוג מנעול כזה או אחר, לא פוחתת כאשר לילה או כאשר יום שבת. רפי המנעולן, מנעולן 7\24 מספק שירות של פורץ מנעולים על ידי מנעולן מקצועי בכל ימות השבוע כולל שישי ושבת וגם בכל השעות לאורך היום והלילה. בפעם הבאה שאתם נתקעים מחוץ לדלת, זכרו כי אתם לא לבד.

על מנעולים ומפתחות

כמו שאתם ודאי יודעים, לכל מנעול יש מפתח, או יותר נכון אמור להיות. ישנם מנעולים אשר לאור הצורך שלהם יותר ממפתח אחד פותח אותם, כך שכולם זהים בדיוק, וישנם מנעולים אשר בעקבות כל מיני נסיבות של אבדן או נזק לא מוסבר, אף מפתח לא יכול לפתוח אותם. לא משנה מה הנסיבות, אלו משימות לביצוע על ידי מנעולן מקצועי. חשוב לא לנסות יותר מדי להתמודד עם נזקים במנעול או במפתח לבד על מנת לא ליצור הרס נוסף או להגדיל את הנזק.

מנעולים

כמעט בכל דלת ישנו מנעול. כיום אפילו מגירות, ארונות ואפילו חלונות מכילים מנעול קטן או גדול אשר אמורים לספק תחושת ביטחון לתכולת החפצים ולדיירי המבנה. מנעול תמיד מלווה במפתח כלשהוא, בין אם מדובר במפתח עם שיניים, מפתח בצורת כרטיס או אפילו מפתח בעל קליטה אל חוטית בדומה לכמה רכבים או שערי כניסה לחניה.

פורץ מנעולים בגבעתיים

לא ניתן להתקין מנעולים בכל מקום ובכל בית בלי להזדקק מתי שהוא גם לשירות פורץ מנעולים. רפי המנעולן, מנעולן מקצועי, מנעולן 7\24 אשר מוסמך לסייע בכל מקרה בו מנעול לא נפתח או נתקע, בכל רגע ביום ובלילה. חשוב להבין כי פריצה נכונה של מנעול, על ידי מנעולן מקצועי, יכולה להציל את המנעול מנזק חמור יותר אשר יכריח בביצוע החלפת צילינדר ותשלום נוסף בעבור עבודות מנעולים.

מפתחות

בדומה לכך שלכל סיר אמור להיות מכסה, גם לכל מנעול אמור להיות מפתח. המפתחות מגיעים בכל מיני צורות ועל כן נדרש ידע ומקצועיות בכל מיני סוגים של מפתחות על מנת להיות מנעולן מקצועי באמת. חשוב להבין כי ההתמודדות עם המפתח הסטנדרטי תהיה שונה מהתמודדות עם מפתח בצורת כרטיס או מפתח של שער ורכב ללא מגע. בכל מקרה, רפי המנעולן מוסמך וכשיר בכל סוגי המפתחות הללו ובכל העבודות הקשורות אליהם.

שכפול מפתחות

בדומה לעבודת פורץ מנעולים, גם למפתחות יש עבודה עיקרית אשר מנעולן מקצועי חייב לדעת לעשות והיא עבודת שכפול מפתחות. במקרים כדוגמת בית משותף בו לכל השותפים חייב להיות מפתח, מקרים בהם יש רצון לאחזקת מפתח נוסף ליתר ביטחון או לכל צורך אחר. מכונות ושיטות מיוחדות מביאות את רפי המנעולן להצליח לשכפל כל מפתח עבור לקוחותיו.

רפי המנעולן יודע לשכפל סוגים רבים של מפתחות כך שכנראה תוכלו למצוא אצלו מענה לכל צורך הקשור למפתח. שכפול מפתחות אצל רפי המנעולן:
1. שכפול מפחות למעלית
2. שכפול מפתחות מולטילוק
3. שכפול מפתחות עם כרטיס
4. שכפול מפתחות לרכב
5. שכפול מפתחות סטנדרטיים לבית ולמנעולים קטנים

מנעולן מקצועי ומוסמך בגבעתיים

מנעולן בגבעתיים חייב לדעת לעבוד ולתקן מנעולים ומפתחות. לפרוץ מנעולים, לבצע החלפת צילינדרים וגם להתקין מנעולים חדשים, חכמים וטכנולוגיים וכמובן אלו הסטנדרטיים. בעולם המפתחות כנראה שתצטרכו מנעולן בגבעתיים, מנעולן מקצועי, על מנת לשכפל מפתח או לתקן אותו כאשר נגמרת לו הסוללה, הוא ניזוק או משום מה פשוט לא פותח את המנעול שלו. מנעולן מקצועי באמת הוא מה שאתם צריכים עבור כל העבודות שלכם – רפי המנעולן.

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן