מנעולן בבת ים

פורץ דלתות • פורץ רכבים • החלפת צילינדר • שכפול מפתחות

בעל מקצוע שהוא מנעולן מקצועי נדרש בכל בעיה עם עולם המנעולים, מפתחות, צילינדרים ואיבודי מפתח שגורמים לכם להמתין מחוץ לבית ללא אור בקצה המנהרה. קווים לדמותו של מנעולן מקצועי.

רפי – מנעולן מקצועי בבת ים

כל עבודה אשר דורשת הזמנת בעל מקצוע מלווה בהתלבטות של מחיר מול תועלת וגם הצורך בבחירת בעל מקצוע אמין ומקצועי. כל אחד רוצה את הטוב ביותר! כאשר מדובר בשירות של מנעולן, אשר מתעסק עם דלתות, מנעולים, מפתחות וכל היוצא בזה, חשוב להזמין ולבחור מנעולן מקצועי. רפי המנעולן עונה בדיוק על הגדרה זאת. בכל מקרה בו אתם נתקלים בבעיה עם המנעול, הדלת, הרכב ובאופן כללי עולם הנעילה, רפי המנעולן לשירותכם.

פורץ מנעולים בבת ים

מנעולן מקצועי באמת יודע להיות גם פורץ מנעולים כחלק מהסמכתו. מנעולן מקצועי אשר הוא פורץ מנעולים צריך לדעת לפרוץ כמה שיותר, אם לא את כל, סוגי מנעולים. המטרה של פורץ מנעולים להצליח לפתוח את מה שהמנעול נועל מבלי המפתח המקורי אשר אמור במקור לפתוח את המנעול. הזמנת מנעולן חייבת להיות למטרה חוקית. רפי המנעולן מספק שירות של פורץ מנעולים 7\24, כל ימי השבוע בכל השעות.

פורץ דלתות

אחת המטרות של שירות פורץ מנעולים היא כמובן להיות פורץ דלתות. חשוב להבין כי כאשר מדובר בדלת מערכת הנעילה יותר מסובכת מהמנעול עצמו אשר גלוי לעין. בדלת יש את הצילינדר, מערכת הנעילה. בין היתר היא אכן כוללת חור למפתח אשר אמור לפתוח את הנעילה, אך בנוסף לכך יש את הנעילה עצמה, מעין מוטות אשר מוכנסים לתוך החור המיועד לכך במפתן הדלת. פורץ דלתות, מנעולן מקצועי, פותח את הנעילה ללא צורך במפתח כלל.

פורץ רכבים

חוץ מהיות מנעולן מקצועי פורץ דלתות, בתחום מומחיותו גם להיות פורץ רכבים. ישנו עולם עשיר ומגוון של רכבים, כל רכב ננעל באופן שונה ועל כן גם נפתח באופן שונה. כאשר יש צורך בשירות פורץ רכבים כנראה שישנה בעיה עם המפתח אשר אמור לפתוח את הרכב בנוחות, עם מערכת הנעילה עצמה או באופן כללי משהו ברכב אשר מונע ממנו להיפתח בצורה הרגילה. הזמנת פורץ רכבים היא בדיוק במטרה לפתור בעיות מסוג זה. במקרים בהם הבעיה היא במפתח, רפי המנעולן, מנעולן מקצועי, יוכל גם לתקן את המפתח ולשכפל אותו, כדי לוודא כי גם אם יאבד, המפתח הרזרבי יאפשר פתיחה מחדש של הרכב.

החלפת צילינדר בבתים

בכל דלת אשר עתידה להיות נעולה יש להתקין צילינדר. ישנם כל מיני סוגים של צילינדרים וכל דייר יכול לבחור לעצמו את הצילינדר שהכי מתאים לו מבחינת הצבע, החומר ממנו עשוי ואפילו הגודל. הצילינדר הוא בית המנעול ועל כן, כאשר הוא ניזוק או שיש בעיה בנעילה של הדלת או של כל אובייקט אחר, יש צורך בביצוע הליך החלפת צילינדר. סך הכל מדובר בהליך די פשוט, אך כחלק מכך שכבר מבצעים החלפת צילינדר אפשר לשדרג את הנעילה. לדוגמא, לבחור במנעול חכם המתבסס על טכנולוגיה, טביעות אצבע או כל צילינדר אחר.

מנעולן בבת ים 

מנעולן חייב להיות איש מקצוע בגלל הרגישות של הציוד והאובייקטים שהוא מתעסק איתם. פריצת מנעולים יעילה כאשר נאבד מפתח, המנעול לא תקין או אפילו הצילינדר נתקע ונדרשת עבודת החלפת צילינדר. חשוב להיעזר בבעל מקצוע על מנת לא להחמיר את הנזק. אף אחד לא רוצה להיתקע מחוץ לדלת ביתו או אפילו לא להצליח לפתוח את הרכב. לצורך כך מומלץ לפנות ולהזמין מנעולן מקצועי.

 

 

חבר ארגון המנעולנים

מעל 10 שנות ניסיון

מחיר הוגן

שירות 24/7

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
להזמנת מנעולן מוסמך ומקצועי,
התקשרו או השאירו פרטים:
דילוג לתוכן