שכפול מפתחות

אנו במפתח העיר משכפלים את רוב סוגי המפתחות

כולל מפתחות הכרטיס של מולטילוק ורב בריח.

מפתחות רכב עם קידוד, מפתחות למעליות, אופנועים וכו,

כמו כן ניתן לקנות מספר צילינדרים על אותו מפתח או  במערכת מאסטר.

ניתן לבנות צילינדר למפתח קיים ע"פ דרישה ולתקן מנעולים קיימים. 

מתי אנו נצטרך את השירות של שכפול מפתחות?

אנחנו לרוב נרצה לבצע שכפול מפתחות בתל אביב, כאשר נגור באזור תל אביב, וניכנס לדירה חדשה או נשכיר דירה חדשה, לשוכרים חדשים. 

כך שאם נרצה שיהיה לנו, או לדיירים החדשים שלנו בנכס יהיה להם אפשרות להשתמש במפתחות שלהם באופן מלא ושלם. אנחנו כנראה נרצה שיהיה לנו ולהם את כל סט המפתחות המתבקש, ואף לשמור גיבוי – "סתם שיהיה". 

על כן, זהו מקרה מצוין, שיכול להצדיק שכפול מפתחות בתל אביב.

מקרה נוסף, עבורו נרצה לעשות שכפול מפתחות, הוא במקרה שיש לנו בן זוג או בת זוג חדשה ונרצה לתת להם מפתח לבית. שזה צעד גדול וחשוב. במקרה זה, אקט שכפול המפתחות יכול להיות חגיגי וטקסי, ולסמן רגע חדש בחיים.

מקרה נוסף, הוא כמובן  אם המפתחות אבדו. באם יש מפתח ייעודי לשכפול ששמור במקום בטוח – אפשר לעשות בו שימוש כדי לבצע את שכפות המפתח, כדי לקבל זוג נוסף של מפתח, שמגיע לעולם ויכול לשמש אותנו בכל הצרכים המתבקשים אל מול הדלתות הרלוונטיות. זהו עסק שמתאים למנעולן מוסמך, או כזה שפשוט יודע לעבוד עם מנעולים, מפתחות וכיוצא בזה – כיוון שיש לו ניסיון מתאים והבנות רלוונטיות בתחום.

סוגי מפתחות נפוצים לשכפול בישראל

המפתחות הנפוצים בישראל, אלו שכנראה נראה הכי הרבה בבואנו לשכפל מפתחות בתל אביב, ובכלל, יכולים להיות ולהשתייך לארבע קטגוריות שונות:

  • מפתחות משוננים פשוטים
  • מפתחות משוננים מורכבים 
  • מפתחות מוגני שכפול
  • מפתחות אפס

לרוב, מפתח יכול להיות שייך לאחת מן הקטגוריות הללו, שיש כאלו בעולם המנעולנות שכאמור, נתנו להן שם, כפי שהצגנו כאן.

שכפול מפתח לדלת

רוב הצילינדרים לדלתות שנמצא בשוק, הם צילינדרים שאפשר לראות כשייכים לדלתות פלדה. כלומר, צילינדרים שכנראה שייכים לחברת מולטילוק, ואף לחברת רב בריח. כאשר לכל אחת מהחברות הללו יש דגמי מפתחות משלה, וככל שהמפתח יותר מורכב לפענוח ולשכפול (כמו גם לפריצה) כך הוא נחשב איכותי יותר. 

ככל שהמפתחות איכותיים יותר, כך מתבקשת, לדעתנו, מיומנות רבה יותר בפענוח ושכפול המפתח (כמו גם בפריצתו), וזה משאיר מקום בעיקר למנעולנים מוסמכים, שיודעים את העבודה, שהם קיבלו "הרשאת שכפול" מחברת המנעולים הרלוונטית, ובכלל הם יודעים איך לקרוא את קוד המפתח ולשכפל אותו באמצעים מיוחדים.

שכפול מפתח לרכב

באשר לשכפול מפתחות של רכבים, מתבקש לבצע את השכפול, כך שמפתח עבור רכב שיש לו מה שנקרא – אימובילייזר, יתאים, ברמת השבב שלו, לשבב שיש גם ברכב – כך שהמערכת של הרכב, תזהה את האות של המפתח – ובכך תתאפשר הנעה.

חנות לשכפול מפתחות בתל אביב

רפי ונר, מנעולן מוסמך בתל אביב, ישמח לסייע בשכפול מפתחות, בין אם מדובר במפתחות עם כרטיס של מולטילוק ורב בריח, במפתחות רכב להם קידוד, מפתחות למעליות, מפתחות לאופנועים וכן הלאה. רפי ונר, מציע גם את האפשרות לקנות מספר צילינדרים עבור אותו מפתח, כמו גם במערכת מאסטר, כמו גם לבנות צילינדר למפתח קיים (על פי דרישה) וכן, גם לתקן מנעולים קיימים. ניתן ליצור קשר עם רפי, כדי ליהנות מכל הטוב הזה.

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
תוכן עניינים
דילוג לתוכן