פורץ מנעולים

פריצת מנעולים במרכז על ידי מנעולן מומחה

פריצת מנעולים בתל אביב

נטרקה הדלת? ננעלתם בחוץ ואין לכם דרך להיכנס?
צלצלו ונגיע לעזור תוך פרק זמן קצר. כמובן שנשלח לכם פורץ מנעולים מסמך עם ניסיון וידע מקצועי.
שירותי פריצת מנעולים, פריצת צילנדרים, החלפת צילנדרים לדלת במקום. שירות אמין ומקצועי בכל אזור המרכז ותל אביב.

פורץ דלתות

פורץ רכבים

פורץ כספות

פורץ מנעולים 24/7

פורץ מנעולים ודלתות

אנחנו תמיד סומכים על מנעול דלת הבית שלנו שיהיה שם כשנצטרך אותו; שינעל את הדלת כמו שצריך כשאנחנו מעוניינים בכך ויגן על הבית מפני גנבים ופורצים, ושייפתח בקלות כשאנחנו מעוניינים לעבור בדלת. למרבה הצער, מנעולים לא חיים לנצח ובאיזשהו שלב מגיע זמן בו צריך להחליף את המנעול או את הצילינדר. עבור רוב האנשים הזמן הזה מגיע בהפתעה, כשמגיעים הביתה ופתאום המנעול מסרב להיפתח או כשאנחנו מאבדים את המפתח ואין מפתח ספייר שיכול להכניס אותנו. זה בדיוק המצב בו צריך להזמין פורץ מנעולים.

פריצה והחלפת מנעולים – האם ניתן לעשות זאת בעצמנו?

בעידן שלנו לא מעט אנשים רוצים לעשות דברים בעצמם, וניתן להבין זאת: עבודה עצמית יכולה להביא סיפוק לנשמה וזה בהחלט נחמד לחסוך קצת כסף על ביקור ש מנעולן. עם ידיים טובות וכמה סרטונים ביוטיוב אולי באמת תוכלו לעשות את העבודה. עם זאת, אנחנו ממליצים לזכור שאת ההכשרות שעוברים מנעולנים הם לא עוברים סתם ויש לכך סיבה כלשהי, והיא שלפרוץ או להחליף מנעול כמו שצריך זה לא כל כך קל, ואם אתם באמת רוצים להחליף באופן מושלם כך שהמנעול יעבוד כמו שצריך לאורך זמן מומלץ להזמין בעל מקצוע. כמו כן חשוב לזכור שככל שהמנעול מתוחכם ומורכב יותר כך ההחלפה מורכבת אף היא.

כך תבחרו את המנעולן המתאים

זה לא פשוט לבחור מנעולן במהירות כשבאים הביתה ופתאום רואים שהדלת לא נפתחת. השוק מלא במנעולנים שבלשון המעטה לא תמיד מספקים את הסחורה ואת הבחירה צריך לעשות בחוכמה. לכן ראשית כל אנחנו ממליצים לשמור בטלפון שלכם מספר של מנעולן לעת צרה שתוכלו להתקשר אליו במידה ותצטרכו. כך תבחרו את המנעולן המתאים למשימה:

  • פורץ מנעולים ישר ואמין

אם יש פרמטר שבאמת לא ניתן להתפשר עליו בבחירת המנעולן זה בהחלט האמינות. בסופו של דבר המנעולן מתעסק המנעול שלכם ובגישה לביתכם ולכן הוא צריך להיות אדם ללא רבב. כדי לוודא זאת יש לבקש לראות תעודת יושר מהמשטרה שמעידה על כך שאין לו עבר פלילי. כמו כן, מומלץ לבחור מנעולן החבר בארגון המנעולנים הישראלי משום שחברות בארגון זה מהווה מעין סטנדרט של אמינות ואיכות.

  • פורץ מנעולים מקצוע ללא פשרות

בסופו של דבר המנעולן הוא בעל מקצוע, וככזה עליו להיות, ובכן… מקצועי. מומלץ לדבר איתו קצת בטלפון ולראות שהוא יודע על מה הוא מדבר, להציג בפניו את סוג המנעול שלכם ולוודא שיש לו ניסיון בעבודה עם מנעול כזה. בהמשך לעצה מהסעיף הקודם, חברות בארגון המנעולנים הישראלי רלוונטית גם כאן, שכן ארגון זה לא מקבל כל אחד והחברים בו עומדים בתו איכות מסוים.

  • פורץ מנעול בכל שעה ובכל יום

אתם לא יכולים לתזמן את הצורך שלכם במנעולן. כמובן שאנחנו ממליצים לקרוא למנעולן אם אתם רואים שהמנעול שלכם מתחיל להתיישן ולא עובד כמו שצריך, אבל אי אפשר להימנע מכך שלפעמים אנחנו פשוט צריכים שהמנעולן יבוא ומהר. לכן המנעולן שלכם צריך להיות מנעולן שעובד 24/7 ויוכל להגיע בהקדם לקריאה שלכם.

  • מנעולן שעובד באזור מגוריכם

בהמשך לסעיף הקודם חשוב לדעת מהו אזור העבודה של המנעולן ולבחור מנעולן שעובד באזור מגוריכם. מנעולן שעובד באופן קבוע באזור מגוריכם גם יגיע מהר יותר וגם כנראה ייקח פחות כסף על הביקור כי הוא יוכל להגיע מחר יותר.

  • חפשו חוות דעת והמלצות

בעידן שלנו זה ממש לא קשה להתחקות אחרי מוניטין של בעל מקצוע – כל מה שצריך לעשות זה לחפש בגוגל והופ, מצאתם המלצות או דיס-המלצות על המנעולן. מומלץ להסתכל על המלצות באתרים אובייקטיביים וברשתות חברתיות ולא רק על ההמלצות באתר של המנעולן.

  • השוואת מחירים

כדאי לבדוק מהם המחירים המקובלים עבור השירות לו אתם זקוקים כדי לוודא שלא תשלמו יותר ממה שצריך. לצד זה יש להדגיש שמחירים מאוד נמוכים עלולים להעיד על עבודה ברמה נמוכה, או ניסיון לעשות קיצורי דרך. 

אז איך פורצים דלת באופן אקולוגי, שמשאיר אותה שלמה? 

ובכן, זה כל הסיפור של פורץ מנעולים מוסמך בתל אביב. זה למעשה התפקיד שלו הוא חי רק למטרה אחת להגשים את עצמו, ואם הוא בחר להגשים את עצמו דרך פריצת מנעולים בתל אביב הרי שזו עבודת הקודש שלו לעשות זאת, ויהיה לו את העונג אם נרים לו טלפון ונספר לו מה יש לפרוץ. הרי זה נהדר.

על כן, אם מדובר בדלתות פנים של בית, בדלתות חוץ של בית, בדלתות של מכונית ורכב, בדלתות של אופנוע, בדלתות של מעלית, בדלתות של משרד – וכן הלאה, שכן אנחנו חיים בעולם שיש לו כל כך הרבה דלתות. פורץ מנעולים מוסמך בתל אביב ובכלל כנראה יכול לסייע באופן היעיל והמתאים ביותר.

הזמנתי פורץ מנעולים – למה חשוב לשים לב?

קודם כל, בטרם הפורץ מגיע הכינו מסמכי זיהוי עם הכתובת שלכם כדי שהמנעולן יידע שאתם אלו שגרים בדירה שהוא עומד לפרוץ. כמו כן, במידה והמנעולן אומר שיש להחליף צילינדר וודאו כי הצילינדר מגיע באריזה אטומה ושאתם לא מקבלים צילינדר משומש שמי יודע איפה מסתובבים המפתחות שלו. כמו כן, אם כבר המנעולן מגיע אנחנו ממליצים לצרף עבודות כך שהוא יעשה כל עבודת מנעולנות רלוונטית כדי לחסוך מחיר ביקור.

ביקור מנעולן – כמה זה עולה?

עלות ביקור המנעולן עצמו עולה בערך בין 250 ל-350 ₪, תלוי במנעולן כמובן ובפרמטרים נוספים. עם זאת, רק במקרים נדירים נצטרך לקרוא למנעולן ולא נזדקק להחליף רכיב כלשהו, ואז למחיר הביקור מצטרף מחיר הרכיב עצמו וההתקנה. באופן כללי זה הולך כך:

  • החלפה של מנעול הדלת תלויה בסוג הדלת כאשר החלפת מנעול בדלת כניסה תעלה יותר מהחלפת מנעול בדלת פנים. בעוד החלפת מנעול בדלת פלדלת עשויה לעלות בין 450 ל-550 ₪, החלפת מנעול בדלת פנים תעלה בין 250 ל-350 ₪.
  • החלפת צילינדר תלויה בסוג הצילינדר החדש ובדומה להחלפת מנעול גם בסוג הדלת כאשר החלפת צילינדר בדלת כניסה תעלה יותר ומחירה ינוע בין 400 ל-700 ₪, בעוד החלפת צילינדר בדלת פנים תעלה בין 250 ל-350 ₪.
  • החלפה או התקנה של מחזיר לדלת תעלה בין 450 ל-600 ₪.

מחירון פריצת מנעולים

מחיר פריצת מנעולבאופן כלליהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצת מנעול רב בריחתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצת מנעול פלדלתתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצת מנעול מולטילוקתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצת מנעול לדלת עץתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצת מנעול לדלת זכוכיתתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצה לדלת פנימיתתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח
מחיר פריצה לדלת חיצוניתתלוי בסוג המנעולהחל מ 249 ש"ח

פורץ מנעולים באזור המרכז – רק עם רפי המנעולן 

רפי המנעולן הוא מנעולן באזור המרכז ומנהל את עסק המנעולנות מפתח העיר. אנחנו המפתח העיר מספקים את כל שירותי המנעולנות: שכפול מפתחות, החלפת מנעול, החלפת צילינדר, פריצת כספות, פריצת דלתות ועוד. אם נקלעתם לבעיה עם הדלת שלכם חייגו אלינו ונגיע במהירות לטפל בבעיה.

אזורי שירות של פריצת מנעולים וצילינדרים

פורץ מנעולים בגבעתיים

פורץ מנעולים ברמת גן

פורץ מנעולים
בתל אביב

פורץ מנעולים ראשון לציון

פורץ מנעולים בחולון

פורץ מנעולים
בבת ים

פורץ מנעולים בפתח תקווה

פורץ מנעולים בהרצליה

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
תוכן עניינים
דילוג לתוכן