פריצת מנעולים במרכז על ידי מנעולן מומחה

פורץ דלתות והתקנת צילינדר חדש

אחרי שהדלת נפרצה, צריך לשים לב ולהתקין צילינדר חדש.
מומלץ להתקין ע”י מתקין מורשה רב בריח / מוליטילוק.
יש לשים לב שהצילינדר מגיע באריזה סגורה.
יש לבדוק את תקינות כל המפתחות, כאשר הדלת נעולה.
ממולץ להתקין מפתח פנימי קבוע (כפתור)  ליציאה מהירה בשעת סכנה.

פורץ דלתות בתל אביב

לא כל מומחה לפריצת הדלת, הוא גם מנעולן מוסמך. ועם זאת, כל מנעולן מוסמך הוא כנראה מומחה לפריצת דלת. מה זה אומר? 

שאם הזמנו אדם מסוים, אדם חביב ונחמד – ואמרנו לו – "היי, פרוץ נא את הדלת הזאת עבורי ואוכל לעבור בה", – הרי שבתום המשימה, אם הוא אינו מנעולן מוסמך לא בהכרח יוכל לספק מנעול חלופי, לצילינדר שאולי כבר יצא משימוש. אז מה נעשה? נתקין בעצמנו? נזמין אדם אחר שיתקין? נישאר בלי מנעול? האפשרויות הטובות ביותר והמועילות היא שנביא מלכתחילה מנעולן מוסמך עם ידע מקצועי שיכול להחליף את מנעול הצילינדר.

פריצת דלתות והחלפת צילינדר לדלת

מדוע יש בכלל צורך בהחלפת מנעול הצילינדר לאחר פריצת הדלתות? ובכן, אם משתמשים בשיטה הישנה והידועה של קידוח הצילינדר כנראה שהוא לא יהיה תפקודי לאחר מכן, לאור כך שיש בו חור שהורס את המכניזם שלו. זו סיבת מוות ידועה לצילינדרים, ונדמה שאין תרופה אלא אם כן משפצים אותו – אך נדמה שפשוט יותר זה לתת לו לפרוש לבית הקברות למנעולים שעשו את עבודתם נאמנה, ופשוט להתקדם לכדי צילינדר חדש, המתאים לסוג הדלת. במקרה שבאמת נעשה שימוש בקדיחה של הצילינדר – אזי שהדלת תישאר בטוחה ושלמה, אם כמובן הפעולה נעשתה כראוי ובאופן מקצועי, או זה לפחות הסייג שנוסיף כאן. שיטה אחרת לפריצת הדלת, היא מוט הברזל הטוב והאיכותי, אך זה כמובן לא משאיר את הדלת במצב שמיש – על כן כנראה לא נרצה לעשות בזה שימוש – אלא אם כן זה מתבקש, או שבכל מקרה בא לנו להחליף את הדלת – ואז זה בהחלט יכול לעבוד ולהתאים.

שירותי דלתות מקצועי:

  • פריצת צילינדר עם מפתח בצד השני
  • פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת, שיריונית, רב בריח ועוד
  • פריצת דלתות לאחר אובן מפתחות וכדומה
  •  פריצת דלת ללא נזק באמצעות דגדוג המנעול

שירות לפרוץ את הדלתות בתל אביב הזדהות וזיהוי המנעולן

כדי להזמין מנעולן מוסמך, ולקבל שירות לפרוץ את הדלתות בתל אביב, אם אנחנו באמת גרים שם או באזור מתבקש להציג תעודה מזהה, שתאפשר לקבל את השירות שאיכשהו, זה אמור להספיק כדי להוכיח שיש זיקה לנכס, עבורו מבקשים את פריצת הדלת. כמו גם, אם רוצים להיות הדדיים, וגם כדי לוודא שמדובר בפורץ מנעולים מוסמך, ניתן לבקש תעודת פורץ רשמית, ובתום השירות ניתן לבקש קבלה שעליה פרטיו האישיים של הפורץ. ואם מדובר בפורץ דלתות בתל אביב שהוא גם מנעולן מוסמך, הרי שזה מאפשר לסיים את עבודת הפריצה תוך שעל הדלת מותקן מנעול חדש ומתפקד באופן נהדר וניתן להשתמש בה כבעבר, פלא גדול.

פריצת דלת על ידי מנעולן מוסמך

העניין בפריצת דלתות איכותית, שהיא תיעשה מבלי לגרום נזק לדלת, מבלי להרוס אותה שלא לצורך – אלא רק תוך שירות שמיועד למנעול עצמו. אם מדובר בהנדימן ואנשים שלא חוו הסמכת מנעולנים, ו/או פשוט לא צברו את הניסיון הרלוונטי – לא בטוח שהם יידעו מה נכון ואיך נכון לפרוץ את הדלת, ועל כן לא בטוח שהם האנשים המדויקים ביותר לתפקיד הזה – שכן התפקיד הזה דורש אנשים שיודעים לעשות את עבודתם נאמנה, כיוון שיש להם ניסיון בפריצת דלתות, באופן שמיטיב עם הדלת ומאפשר החלפת מנעול באופן יעיל, קל ומתאים. 

למעשה, במקרים רבים, עדיף להימנע מכל סוג של אלימות כלפי הדלת – שכן יש דלתות עדינות, שאין זה רלוונטי להפגין מולם אגרסיה, ויש דלתות קשיחות – שמעניקות את האשליה שניתן להפעיל מולן כוח רב כדי לקדם את פריצת המנעול, אך אין זה נכון – אגרסיה היא לא הדרך, אלא פשוט הכרת המנעול וצורתו.

רפי ונר, מנעולן מוסמך מתל אביב ישמח לסייע בצרכי פריצת הדלת ובכלל – ניתן להשאיר פרטים וליצור קשר כדי לקבל מידע נוסף על תעריפים, שירותים וזמינות.

החלפת צילנדר בדלת פלדלת

החלפת צילינדר שירותי מנעולן בתל אביב