פורץ דלתות

פריצת מנעולים במרכז על ידי מנעולן מקצועי ומוסמך

רפי המנעולן  המומחה לפריצת דלתות

איך פורצים דלת? פריצת דלתות היא מקצוע מסובך שדורש כלים מיוחדים, ידע וניסיון רב. אם מדובר בדלת עץ ישנה, ניתן להשתמש בלום או חפץ מתכת חזק כדי לעקום את הדלת ולפתוח אותה. אך יש לזכור שפעולה זו עשויה לגרום לנזק גדול לדלת ולמשקוף, ולכן כדאי להימנע מניסויים כאלו. אנו ממליצים לפנות למומחה פורץ דלתות, שידע לטפל בבעיה בצורה מקצועית ובטוחה.

פריצת דלתות – פורץ דלתות בפריסה ארצית

באילו שיטות נשתמש בכדי לפרוץ את הדלת? זה תלוי בסוג הדלת ובסוג התקלה. ישנם מקרים בהם נתקע המפתח או נשבר בפנים, ובאופן כזה, הפורץ המנוסה יוכל לשחזר את המפתח. במקרים של חוסר מפתח רזרבי או צורך בפריצה מהירה, נעשה שימוש בשיטות כמו דגדוג וקידוח.

שיטות פריצה:

שיטת פריצת דלת מסוג דגדוג – נתאים למנעולים ישנים, באמצעות כלי מיוחד נרימים את הפינים עד שהם עולים והמנעול נפתח.
שיטת פריצת דלת מסוג קידוח – שיטה מתאימה לדלתות מתוחכמות של היום, כאשר נקידח הצילינדר, פותחים אותו ואז מרימים את הפינים ומסובבים אותם כמו עם מפתח.

פורץ דלתות והתקנת צילינדר חדש

אחרי שהדלת נפרצה, צריך לשים לב ולהתקין צילינדר חדש, מומלץ להתקין ע”י מתקין מורשה של חברת רב בריח / מוליטילוק.
יש לשים לב שהצילינדר מגיע באריזה סגורה. יש לבדוק את תקינות כל המפתחות, כאשר הדלת נעולה.
מומלץ להתקין מפתח פנימי קבוע (כפתור)  ליציאה מהירה בשעת סכנה.

 

מומחה הכולל:

לא כל פורץ דלתות הוא גם מנעולן, אך כל מנעולן הוא גם פורץ דלתות. הידע והניסיון הם הדברים החשובים ביותר בכל פורץ דלתות מלבד כמובן תעודת היושר וההסמכה. פורץ הדלתות חייב לדעת לפרוץ כל דלת וכל מנעול, ולבחור את הדרך והשיטה הכי מתאימה לבעיה הספציפית של הלקוח.

הדבר החשוב ביותר הוא לא לנסות לפרוץ לבד ולפנות למומחה מקצועי שיוכל לספק פתרונות מהירים ואמינים, מבלי לגרום לנזק נוסף ולעלות נוספת.

התקשרו עוד היום לרפי המנעולן, המומחה בפריצת דלתות ושירותי מנעולנות מקצועיים.

פריצת דלתות והחלפת צילינדר לדלת

מדוע יש בכלל צורך בהחלפת מנעול הצילינדר לאחר פריצת הדלתות? ובכן, אם משתמשים בשיטה הישנה והידועה של קידוח הצילינדר כנראה שהוא לא יהיה תפקודי לאחר מכן, לאור כך שיש בו חור שהורס את המכניזם שלו. זו סיבת מוות ידועה לצילינדרים, ונדמה שאין תרופה אלא אם כן משפצים אותו – אך נדמה שפשוט יותר זה לתת לו לפרוש לבית הקברות למנעולים שעשו את עבודתם נאמנה, ופשוט להתקדם לכדי צילינדר חדש, המתאים לסוג הדלת. במקרה שבאמת נעשה שימוש בקדיחה של הצילינדר – אזי שהדלת תישאר בטוחה ושלמה, אם כמובן הפעולה נעשתה כראוי ובאופן מקצועי, או זה לפחות הסייג שנוסיף כאן. שיטה אחרת לפריצת הדלת, היא מוט הברזל הטוב והאיכותי, אך זה כמובן לא משאיר את הדלת במצב שמיש – על כן כנראה לא נרצה לעשות בזה שימוש – אלא אם כן זה מתבקש, או שבכל מקרה בא לנו להחליף את הדלת – ואז זה בהחלט יכול לעבוד ולהתאים.

שירותי דלתות מקצועי:

  • פריצת צילינדר עם מפתח בצד השני
  • פריצת דלת חוסם, רשפים, פלדלת, שיריונית, רב בריח ועוד
  • פריצת דלתות לאחר אובן מפתחות וכדומה
  •  פריצת דלת ללא נזק באמצעות דגדוג המנעול

שירות לפרוץ את הדלתות בתל אביב הזדהות וזיהוי המנעולן

כדי להזמין מנעולן מוסמך, ולקבל שירות לפרוץ את הדלתות בתל אביב, אם אנחנו באמת גרים שם או באזור מתבקש להציג תעודה מזהה, שתאפשר לקבל את השירות שאיכשהו, זה אמור להספיק כדי להוכיח שיש זיקה לנכס, עבורו מבקשים את פריצת הדלת. כמו גם, אם רוצים להיות הדדיים, וגם כדי לוודא שמדובר בפורץ מנעולים מוסמך, ניתן לבקש תעודת פורץ רשמית, ובתום השירות ניתן לבקש קבלה שעליה פרטיו האישיים של הפורץ. ואם מדובר בפורץ דלתות בתל אביב שהוא גם מנעולן מוסמך, הרי שזה מאפשר לסיים את עבודת הפריצה תוך שעל הדלת מותקן מנעול חדש ומתפקד באופן נהדר וניתן להשתמש בה כבעבר, פלא גדול.

פריצת דלת על ידי מנעולן מוסמך

העניין בפריצת דלתות איכותית, שהיא תיעשה מבלי לגרום נזק לדלת, מבלי להרוס אותה שלא לצורך – אלא רק תוך שירות שמיועד למנעול עצמו. אם מדובר בהנדימן ואנשים שלא חוו הסמכת מנעולנים, ו/או פשוט לא צברו את הניסיון הרלוונטי – לא בטוח שהם יידעו מה נכון ואיך נכון לפרוץ את הדלת, ועל כן לא בטוח שהם האנשים המדויקים ביותר לתפקיד הזה – שכן התפקיד הזה דורש אנשים שיודעים לעשות את עבודתם נאמנה, כיוון שיש להם ניסיון בפריצת דלתות, באופן שמיטיב עם הדלת ומאפשר החלפת מנעול באופן יעיל, קל ומתאים. 

למעשה, במקרים רבים, עדיף להימנע מכל סוג של אלימות כלפי הדלת – שכן יש דלתות עדינות, שאין זה רלוונטי להפגין מולם אגרסיה, ויש דלתות קשיחות – שמעניקות את האשליה שניתן להפעיל מולן כוח רב כדי לקדם את פריצת המנעול, אך אין זה נכון – אגרסיה היא לא הדרך, אלא פשוט הכרת המנעול וצורתו.

רפי ונר, מנעולן מוסמך מתל אביב ישמח לסייע בצרכי פריצת הדלת ובכלל – ניתן להשאיר פרטים וליצור קשר כדי לקבל מידע נוסף על תעריפים, שירותים וזמינות.

מחירון פריצת דלתות באופן מקצועי 

פורץ דלת רב בריחתלוי באיזה שיטה ובבעיה הקיימתהחל מ 249 ש"ח
פריצת דלת פלדלתתלוי באיזה שיטה ובבעיה הקיימתהחל מ 249 ש"ח
פריצת דלת פנימיתתלוי באיזה שיטה ובבעיה הקיימתהחל מ 249 ש"ח
פריצת דלת חיצוניתתלוי באיזה שיטה ובבעיה הקיימתהחל מ 249 ש"ח
פריצת דלתות לאחר אובן מפתחותתלוי באיזה שיטה ובאיזה דלתהחל מ 249 ש"ח
פריצת דלת ללא נזקתלוי באיזה שיטה ובאיזה דלתהחל מ 249 ש"ח
פריצת צילינדר עם מפתח בצד השניתלוי באיזה שיטה ובאיזה דלתהחל מ 249 ש"ח

החלפת צילנדר בדלת פלדלת

החלפת צילינדר שירותי מנעולן בתל אביב

החלפת צילנדר בדלת פלדלת

החלפת צילינדר שירותי מנעולן בתל אביב

רפי המנעולן
רפי המנעולן

רפי ונר מנעולן מוסמך ומקצועי בתל אביב מעל ל-20 שנות ניסיון. מנהל חנות "מפתח העיר" הקיימת משנת 2011 וממוקמת ברחוב דיזינגוף בלב תל אביב. נותן פתרונות ושרותי מנעולנות כגון: שכפול מפתחות, פורץ מנעולים, החלפת צילינדר, פריצת רכבים ועוד.

צרו קשר
תוכן עניינים
דילוג לתוכן