החלפת מנעולים

החלפת כל סוגי המנעולים

זו בהחלט לא סיטואציה נעימה לחזור הביתה ולגלות שהמנעול נתקע ואתם לא מצליחים לפתוח אותו, או פתאום להבין שאיבדתם את המפתח לרכב ואין ברירה אלא לפרוץ את המנעול. מה שעוזר להתמודד עם הסיטואציה זה לקרוא למנעולן מקצועי שיגיע בהקדם האפשרי, יחליף את המנעול וישחרר אתכם לדרככם. השוק מלא בבעלי מקצוע שמציעים את שירותם, חלקם נהדרים וחלקם עלולים לעגל פינות או גרוע מזה. כדי לא ליפול על הגרועים, אנחנו ממליצים כבר עכשיו לפני שתתעורר בעיה למצוא מנעולן ולשמור את המספר שיהיה לכם לעת צרה.

אני רוצה להזמין מנעולן – מה כדאי לבדוק לפני?

אז נתקעתם מחוץ לבית או בתוך הבית ואתם צריכים להזמין מנעולן עבור החלפת מנעול לדלת. לפני שהמנעולן מתחיל את העבודה חשוב לוודא מספר דברים:
חבר בארגון המנעולנים בישראל: דרך נוספת לוודא גם את אמינות וגם את מקצועיות המנעולן היא להזמין מנעולן שחבר בארגון המנעולנים בישראל. ארגון המנעולנים לא מקבל לשורותיו של מנעולן, ומנעולן שחבר בארגון הוא מנעולן שעובד במקצוע כמה שנים ועומד בסטנדרטים מסוימים של מקצועיות. בהחלט כדאי לא להתפשר ולהזמין רק מנעולן שחבר בארגון.
צירוף עבודות: אם כבר המנעולן מגיע לביתכם ואתם ממילא צריכים לשלם על הביקור עדיף כבר לצרף עבודות ולבקש ממנו את כל מה שתצטרכו בקרוב ממנעולן. כך למשל אם יש לכם מנעולים שמתחילים להתיישן אל תחכו לכך שיתקלקלו – בצעו את העבודה עכשיו וכך תחסכו לעצמכם זמן וכסף.
בדקו התאמה לבעיה הספציפית שלכם: עולם המנעולנות הוא עולם רחב, ולא תמיד מנעולנים התנסו בהחלפה של כל סוגי המנעולים. שוחחו עם המנעולן לפני שהוא מגיע, ואם אפשר גם צלמו את המנעול ושלחו לו. וודאו כי הוא מכיר את סוג המנעול שלכם ויצא לו לעבוד עם מנעול כזה.
הקפידו על צילינדר סגור בקופסא: במידה ואתם צריכים להחליף צילינדר, וודאו כי הצילינדר מגיע חדש וסגור בקופסא אטומה כדי שלא יהיה שום חשש שמדובר בצילינדר משומש. זה חשוב מאוד גם כי אין סיבה שיהיה לכם צילינדר משומש, וגם כדי למנוע מצב שישנם מפתחות שמסתובבים בעולם שיוכלו לפתוח את המנעול שלכם.

כך תשמרו על המנעול שלכם לאורך זמן

פעמים רבות בעיות שמתעוררות בצילינדר או במנעול לא תלויות בנו, ולמעשה מנעול וצילינדר הם דברים שנמצאים בשימוש גבוה ולכן זה סביר שיתקלקלו לאחר מספר שנים. עם זאת, ישנן פעולות שונות שתוכלו לשלב בשגרה כדי להפוך את ביקור המנעולן לדבר נדיר וכך לחסוך כסף.

  • שמרו על מפתוח נקיים: אם המפתח התלכלך מסיבה כלשהי, נקו אותו לפני שאתם מכניסים אותו למנעול. לכלוכים על המפתח עלולים להיתקע במנעול ולעורר בעיות בעתיד.
  • שימון צילינדר: במידה ואתם מרגישים קושי לסובב את המפתח במנעול שמנו את הצילינדר. מומלץ בלי קשר לעשות זאת לפחות פעם בחצי שנה.
  • בדקו את הצירים: שימו לב שצירי הדלת נמצאים במקום, שכן פעמים רבות הצירים הם הגורם לכך שהדבר לא נסגרת כמו שצריך או לא יושבת טוב.

החלפת מנעולים – כמה זה עולה?

מחיר החלפת מנעול מורכב מעלות העבודה ועלות הרכיב החדש. עלות העבודה נקבעת בהתאם לפקטורים שונים: מורכבות העבודה, המהירות בה המנעולן נדרש להגיע וכדומה. אלו הם המחירים הנפוצים בשוק לשירותים שונים:

החלפת מנעול

כתלות בסוג הדלת. בדלתות פנים כ-250-350 ₪ ובדלת פלדת כ-450-550 ₪

החלפת צילינדר

תלוי בסוג הצילינדר. עבור דלתות פנים כ- 300-400 ₪ ודלת פלדלת כ-400-700 ₪.

התקנת מחזיר לדלת

כ-450-600 ₪.

פריצת דלת

ללא החלפת חלקים כ-250-300 ₪, ועם החלפת חלקים כ-500-700 ₪.

רפי המנעולן לשירותכם – מפתח העיר 

זקוקים למנעולן שיגיע במהירות האפשרית? רפי המנעולן מציע מגוון שירותים: החלפת מנעול רב בריח, החלפת מנעול מולטילוק, החלפת מנעול פלדלת, שכפול מפתחות, פריצת מנעולים ועוד.

החלפת מנעולים מבית מפתח העיר

צלצלו
בקרו אצלנו
דילוג לתוכן